Авіакомпанія Ryanair “наламала багато дров” у своїй гонці за звання найбільшої та найкращої бюджетної авіакомпанії Європи і впродовж останніх тижнів намагається реабілітуватися перед своїми клієнтами.

Отож, на початку вересня ірландці анонсували зміни у політиці перевезення ручної поклажі та багажу і вже через декілька днів у авіакомпанії розпочалась полоса невдач та відмін польотів та рейсів. Зауважимо, що новина про зміни у багажній політиці не є причиною невдач авіакомпанії, просто так співпало по хронології подій.

Одразу після цього, “Раяни” засипали своїх потенційних клієнтів знижками та розпродажами, наприклад найсвіжіший розпродаж авіаквитків.

Ну і 24 жовтня на корпоративному сайті авіакомпанії з’явилася новина про відтермінування, запланованих на 1 листопада, змін у політиці перевезення багажу до 15 січня 2018 року.

Коротко, що змінилось з 6 вересня:

  1. Зменшилась вартість провозу зареєстрованого багажу з 35€ до 25€.
  2. Збільшилась максимально допустима вага валізи з 15 до 20 кілограм.

Коротко, що зміниться з 15 січня:

  1. Перевезення двох одиниць ручної поклажі в салоні літака буде можливим тільки для пасажирів які придбали опцію Priority Boarding.
  2. Пасажирам без пріоритетної посадки буде дозволено взяти з собою у салон літака тільки маленьку сумку. Велику одиницю ручної поклажі доведеться віддати працівникам авіакомпанії які віднесуть її у багажний відсік літака (безкоштовно).

Допустимі розміри ручної поклажі на рейсах Ryanair:

  • Велика (55 см x 40 см x 20 см)
  • Маленька (35 см x 20 см x 20 см)

Читайте також  Відпочинок у Таїланді: пакетний тур на 7 ночей від 632$

Вартість Priority Boarding:

Під час бронювання авіаквитків опція Priority Boarding вартує 5€ в один бік. Після бронювання послугу можна підключити через мобільний додаток за 6€, але не пізніше ніж за годину до початку реєстрації!

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Щоденна розсилка з найгарячішими акціями!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Розігруємо подорож в Прагу на двох!

Спільно з чеською транспортною компанією Leo Express ми проводимо фейсбук-розіграш поїздки…