На жаль не довго раділи Івано-Франківські туристи відкриттю прямого рейсу у Стамбул, який дав можливість зручно мандрувати у будь-який куточок світу. Як повідомляє avianews.com, авіакомпанія скасувала свої рейси принаймні на найближчі кілька днів через обмеження аеропорту Івано-Франківська. Це, ніби то, пов’язано з ремонтом смуги, яка може тривати два місяці. Адміністрація аеропорту за допомогою листа повідомила Turkish Airlines про те, що комісія під час вивчення поверхні полоси виявила тріщини і лущення бетонних покриттів.

Нагдаємо, що авіакомпанія Turkish Airlines виконувала прямі рейсии з Івано-Франківська у Стамбул з 30 березня 2016 року.

На підставі акту комісії аеродром може обслуговувати не більше 10 операцій на добу, при цьому загальна вага кожного повітряного судна не повинна перевищувати 50 тонн до завершення ремонту. Це унеможливлює експлуатацію повітряних суден Airbus 319, які використовує турецька авіакомпанія на маршруті в Івано-Франківськ.

Про реальні строки відновлення польотів жодної інформації поки немає, як і про відновлення польотів вцілому.

Перший рейс Turkish Airlines в Івано-Франківськ
Перший рейс Turkish Airlines в Івано-Франківськ – 30 березня 2016 року

Нагадаємо, що авіакомпанія пропонувала суттєві знижки на цілий ряд напрямків (Азія, Південна Америка) з Івано-Франківська.

Щоденна розсилка з найгарячішими акціями!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

AirBaltic – найпунктуальніша авіакомпанія світу у 2017! ТОП-20 авіакомпаній!

Компанія OAG випустила свій традиційний річний звіт On-Time Airline & Airport Rankings…